DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Sufit napinany

Technologia sufitów napinanych DPS spełnia podstawowe funkcje sufitu podwieszanego jednak to, co zdecydowanie ją wyróżnia to nowe możliwości jakie otwiera: jest nie tylko lekka, łatwa w montażu i trwała, ale także pozwala na kreowanie nieskończonych przestrzennych konstrukcji: kulistych, owalnych, łukowych, łamanych i wielopoziomowych, co połączone z grą kolorów i świateł wywołuje unikalny efekt. Im większa przestrzeń – tym większe możliwości.

 

Nasza technologia obejmuje również innowacyjne rozwiązania dla mniejszych powierzchni, które dzięki zastosowaniu gładkiego i odpornego na odkształcenia materiału ze szklaną powłoką stwarza niesamowitą iluzję przestrzeni.

 

Zalety technologii sufitów napinanych DPS

  • powłoka DPS waży niespełna 200g/m2, dlatego nie obciąża stropu, zaś systemy świetlne i wentylacyjne są montowane niezależnie
  • jest w pełni odporna na wilgoć i osadzanie pary wodnej, dzięki czemu chroni wnętrze pomieszczenia przed zalaniem
  • powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna i antysejsmiczna
  • ekologiczna – w 100% nadaje się do przerobu wtórnego
  • nie jest konieczna częsta konserwacja (wystarczy raz na 5-7 lat) i można wykonać ją samodzielnie
  • zabezpiecza konstrukcję stropu przed gromadzeniem się nadmiernej ilości wilgoci

 

Powłoki DPS są produkowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa określonych w normie EN 14716:2004, czego dowodem jest Certyfikat Zgodności CE 1488 – CPD – 0106/W.

 

Czym jest sufit podwieszany?

GALERIA

Wall2Wall

Wall2Wall to innowacyjny system bezszczelinowego montażu powłok napinanych DPS
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS