DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Sufit napinany

Sufit napinany DPS to milowy krok na przód w porównaniu do sufitu podwieszanego.

 

Nasza technologia spełnia jego podstawową funkcję + dużo więcej:

 

Jest lekka, łatwa w montażu, trwała oraz – co bardzo ważne - pozwala na kreowanie nieskończonych przestrzennych fantazji:  kulistych, owalnych, łukowych, łamanych i wielopoziomowych, co połączone z grą kolorów i świateł wywołuje dech zapierające wrażenia. Im większa przestrzeń – tym większe możliwości.

 

Mamy również wspaniałe rozwiązanie dla powierzchni mniejszych, które chcieliby Państwo optycznie powiększyć i – gładki i odporny na odkształcenia materiał ze szklaną powłoką stwarza niesamowitą iluzję ogromnej przestrzeni.


Wszystkie zalety technologii sufitów DPS:

 

  • powłoka DPS waży niespełna 200g/m2, dlatego nie obciąża stropu, zaś systemy świetlne i wentylacyjne są montowane niezależnie.
  • jest w pełni odporna na wilgoć i osadzanie pary wodnej, dzięki czemu chroni wnętrze pomieszczenia zapewniając bezpieczeństwo przed zalaniem, a także zabezpiecza konstrukcję stropu przed gromadzeniem się nadmiernej ilości wilgoci. 
  • można samodzielnie czyścić powierzchnię sufitu przy użyciu specjalnego preparatu DPS-PLAFONCLEAN raz na 5 – 7 lat przy normalnej eksploatacji, czyli konserwacja jest łatwa i nie wymaga ponoszenia dodatkowych kosztów.
  • powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna i antysejsmiczna
  • ekologiczna - w 100% nadaje się do przerobu wtórnego

 

Powłoki DPS są produkowane według najwyższych standardów bezpieczeństwa określonych w normie EN 14716:2004, czego dowodem jest Certyfikat Zgodności CE 1488 – CPD – 0106/W.

GALERIA

Wall

Systemy profili DPS pozwalają na stworzenie dowolnego kształtu ścian i modułów ściennych
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej