DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Regulamin

1. Prawa autorskie do zamieszczonych na stronach niniejszej witryny treści, materiałów, danych, plików oraz elementów graficznych i kodu poszczególnych stron należą do GRUPA DPS Sp. z o. o. i są chronione prawem.


 2. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie w jakikolwiek sposób, w całości lub w części, bez wyraźnej pisemnej zgody GRUPA DPS Sp. z o. o. zamieszczonych na stronach niniejszej witryny treści, materiałów, danych, plików oraz elementów graficznych i kodu poszczególnych stron jest zabronione.


 3. Znak handlowy DPS [ewentualnie inne, jeżeli DPS ma jakieś inne zastrzeżone znaki handlowe] jest zastrzeżonym znakiem towarowym.


 4. Opublikowane na stronach niniejszej witryny zdjęcia, filmy, opisy i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


 5. GRUPA DPS Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie treści, materiałów, danych, plików oraz elementów graficznych i kodu poszczególnych stron niniejszej witryny. Zawarte w niej informacje oraz powiązane z nimi ilustracje oraz filmy są poglądowe i mogą odbiegać co do niektórych cech od rzeczywistego produktu.

GALERIA

Sufit Video

DPS VIDEO to nowoczesna technologia DPS w dziedzinie projekcji obrazów, motywów i filmów wideo.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS