DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Regulamin

1. Prawa autorskie do zamieszczonych na stronach niniejszej witryny treści, materiałów, danych, plików oraz elementów graficznych i kodu poszczególnych stron należą do GRUPA DPS Sp. z o. o. i są chronione prawem.


 2. Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie w jakikolwiek sposób, w całości lub w części, bez wyraźnej pisemnej zgody GRUPA DPS Sp. z o. o. zamieszczonych na stronach niniejszej witryny treści, materiałów, danych, plików oraz elementów graficznych i kodu poszczególnych stron jest zabronione.


 3. Znak handlowy DPS [ewentualnie inne, jeżeli DPS ma jakieś inne zastrzeżone znaki handlowe] jest zastrzeżonym znakiem towarowym.


 4. Opublikowane na stronach niniejszej witryny zdjęcia, filmy, opisy i ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.


 5. GRUPA DPS Sp. z o. o. nie ponosi odpowiedzialności za nieprawidłowe wykorzystanie treści, materiałów, danych, plików oraz elementów graficznych i kodu poszczególnych stron niniejszej witryny. Zawarte w niej informacje oraz powiązane z nimi ilustracje oraz filmy są poglądowe i mogą odbiegać co do niektórych cech od rzeczywistego produktu.

GALERIA

Sufit Sky

DPS SKY to system, który ma za zadanie stworzenie efektu "gwieździstego nieba".
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS