DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Grupa DPS Sp. z o.o. jest producentem sufitów napinanych DPS oraz sufitów Wall2Wall. Jest jednym z czołowych producentów sufitów napinanych na świecie. Z sukcesem eksportuje swoje produkty do blisko 70 krajów na wszystkich kontynentach. Na rynku polskim Grupa DPS działa od prawie 20 lat.

W związku z dynamiczną ekspansją firmy oraz rozbudową działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA HANDLOWIEC DS. EXPORTU

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Opis stanowiska:

- realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonych rynkach
- współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży eksportowej
- nawiązywanie długofalowych relacji z klientami B2B
- pozyskiwanie klientów B2B na nowych rynkach eksportowych
- reprezentowanie firmy na targach i imprezach branżowych
- kompleksowa realizacja procesu sprzedaży, ścisła współpraca z działem projektów,
  produkcji, logistyki
- przygotowywanie ofert, umów handlowych, negocjacje handlowe

- dbanie o rozwój marki w oparciu o opracowaną strategię marketingową
- przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych  dla klientów
- nadzór nad wymaganiami formalnymi dotyczącymi eksportu towaru

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- poparte sukcesami doświadczenie w pracy z Klientem B2B na rynkach międzynarodowych - mile widziane w branży budowlanej
-bardzo dobra znajmość minimum 1 języka obecego w mowie i piśmie, drugi i kolejny będzie atutem
- silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
- umiejętność analizy potrzeb Klientów i doboru właściwego rozwiązania
- samodzielność w działaniu i organizacji pracy
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- doskonałe zdolności organizacyjne i negocjacyjne
- inicjatywa i kreatywność w działaniu
-  komunikatywność, stanowczość, odpowiedzialność
- doświadczenie w prowadzeniu prezentacji dla Klientów
- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

- znajomość programu AutoCad będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- interesującą pracę w młodym zespole w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie
- pakiet medyczny
- niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy
- możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikację prosimy przesyłać na adres: l.mazurek@grupadps.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

GALERIA

Invisible

DPS INVISIBLE to najbardziej ekskluzywny system technologii DPS pozwalający korzystać ze wszystkich atutów DPS.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS