DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Grupa DPS Sp. z o.o. jest producentem sufitów napinanych DPS oraz sufitów Wall2Wall. Jest jednym z czołowych producentów sufitów napinanych na świecie. Z sukcesem eksportuje swoje produkty do blisko 70 krajów na wszystkich kontynentach. Na rynku polskim Grupa DPS działa od prawie 20 lat.

W związku z dynamiczną ekspansją firmy oraz rozbudową działu handlowego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA HANDLOWIEC DS. EXPORTU

Miejsce pracy: Katowice

Region: śląskie

Opis stanowiska:

- realizacja planów sprzedażowych na wyznaczonych rynkach
- współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży eksportowej
- nawiązywanie długofalowych relacji z klientami B2B
- pozyskiwanie klientów B2B na nowych rynkach eksportowych
- reprezentowanie firmy na targach i imprezach branżowych
- kompleksowa realizacja procesu sprzedaży, ścisła współpraca z działem projektów,
  produkcji, logistyki
- przygotowywanie ofert, umów handlowych, negocjacje handlowe

- dbanie o rozwój marki w oparciu o opracowaną strategię marketingową
- przygotowywanie i prowadzenie szkoleń produktowych  dla klientów
- nadzór nad wymaganiami formalnymi dotyczącymi eksportu towaru

Wymagania:

- wykształcenie wyższe
- poparte sukcesami doświadczenie w pracy z Klientem B2B na rynkach międzynarodowych - mile widziane w branży budowlanej
-bardzo dobra znajmość minimum 1 języka obecego w mowie i piśmie, drugi i kolejny będzie atutem
- silna orientacja na realizację wyznaczonych celów
- umiejętność analizy potrzeb Klientów i doboru właściwego rozwiązania
- samodzielność w działaniu i organizacji pracy
- zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
- doskonałe zdolności organizacyjne i negocjacyjne
- inicjatywa i kreatywność w działaniu
-  komunikatywność, stanowczość, odpowiedzialność
- doświadczenie w prowadzeniu prezentacji dla Klientów
- dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office
- prawo jazdy kat. B

- znajomość programu AutoCad będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

- interesującą pracę w młodym zespole w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
- umowę o pracę
- stałe wynagrodzenie
- pakiet medyczny
- niezbędne narzędzia pracy - laptop, telefon komórkowy
- możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
- przyjazną atmosferę pracy

Dołącz do nas! Czekamy właśnie na Ciebie!

Aplikację prosimy przesyłać na adres: l.mazurek@grupadps.com

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

GALERIA

System Lako

LAKO to idealne rozwiązanie do renowacji i dekoracji. LAKO to produkt o niezwykłej trwałości.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS