DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Konferencja


Dodane: 2014-05-28

Serdecznie zapraszamy na konferencję "Liczy się wnętrze" która odbędzie się w dniu 17.06.2014 w Salon Mikomaxu w Katowicach przy ulicy Złotej 5. Start imprezy o godzinie 11.

 

Prosimy o potwierdzenie udziału w spotkaniu telefonicznie: 32 254 78 38  lub mailowo: katowice@mikomax.pl 

Czytaj więcej...

Budma 2014


Dodane: 2014-02-12

Serdecznie zapraszamy naszych Partnerów, Kontrahentów i Współpracowników do odwiedzenia naszego stanowiska na Międzynarodowych Targach Budownictwa Budma 2014, które odbędą się w Poznaniu w dniach 11-14 marca 2014 roku. Znajdziecie nas w PAWILONIE 3, stoisko 128.

 

Więcej informacji na stronie www.budma.pl

 

Zapraszamy!!!

Czytaj więcej...

Konkurs TOP PRODUKTY DESIGN


Dodane: 2013-11-18

Ruszyła kolejna edycja konkursu organizowanego przez Virtus. Bardzo prosimy o lajkowanie, komentarze oraz przesyłanie wiadomości dalej!

 

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=577345402320035&set=a.577345168986725.1073741838.159273190793927&type=1

Czytaj więcej...

Nowa kolekcja MIRROR


Dodane: 2013-11-15

Nowy system MIRROR już dostępny!

Czytaj więcej...

Konferencja Design Katowice - Nowoczesne trendy w architekturze wnętrz


Dodane: 2013-11-14

Serdecznie zapraszamy na konferencję dedykowaną dla architektów, projektantów wnętrz, designerów organizowaną przez VIRTUS, która odbędzie się 20 listopada 2013r. w Hotelu Monopol w Katowicach. Startujemy o godzinie 10.00, do zobaczenia!

Czytaj więcej...

Nowa dokumentacja dostępna w materiałach do pobrania w zakładce "Niezbędnik Eksperta"


Dodane: 2013-10-10

Nowa dokumentacja dostępna w materiałach do pobrania :

- Wyjątkowe projekty

- Nowe kontrolery lini świetlnej DPS Light

- Nowa informacja tachniczna

- Nowy próbnik kolorów

- Katalog lamp halogenowych

Czytaj więcej...

NOWE KONTROLERY dla DPS LIGHT


Dodane: 2013-09-30

Linia świetlna produktów stanowiących idealne uzupełnienie przy komponowaniu świetlnych sufitów DPS. Oferująca wszystkie zalety nowoczesnej technologii LED umożliwia równomierne,miękkie i estetyczne podświetlenie powłok napinanych. W zależności od stawianych jej wymagań może otoczyć pomieszczenie miłym, dekoracyjnym i ciepłym światłem, umożliwić użytkownikowi swobody dobór kolorów bądź też pełnić funkcjęo świetlenia użytkowego. Dodatkowo dzięki możliwości pełnej kontroli nad kolorami pozwala tworzyć niesamowite, dynamiczne iluminacje świetlne sufitów DPS.

 

Broszura dostepna w Niezbędniku Eksperta.

Czytaj więcej...

DPS patnerem programu HOME PROFIT!


Dodane: 2013-08-08

Zakup nowego mieszkania, domu czy rozpoczęcie budowy wiąże się z kosztami niezbędnymi w procesie jego wykończenia oraz wyposażenia.

Program oszczędnościowy HOME PROFIT zrzesza deweloperów, pośredników i firmy związane z branżą nieruchomości w Polsce, które mając świadomość skali tych wydatków, postanowili zatroszczyć się o ich minimalizację.

Zadbali o to, by ten nowy etap Twojego życia upływał wyłącznie pod znakiem radości z posiadania nowej nieruchomości.

Z tego tytułu Grupa DPS przygotowała rabaty i oferty specjalne dedykowane wyłącznie uczestnikom Programu.

Program HOME PROFIT umożliwia redukcję wydatków w procesie adaptacji Twojej nowej nieruchomości. Rabaty sięgające kilkudziesięciu procent pozwolą Ci wygenerować znaczne oszczędności!

Stwórz dom, mieszkanie swoich marzeń! Wydawaj mniej z programem HOME PROFIT!

Sprawdź nasza oferte na www.homeprofit.pl

Czytaj więcej...

Sufit napinany

Sufit napinany DPS pełni wiele funkcji jednocześnie, może obniżać zbyt wysokie wnętrza lub zasłaniać umieszczone pod stropem instalacje. Wykorzystywany jako element dekoracyjny wywołuje niesamowite wrażenia i stwarza nową przestrzeń. Idealnie gładki, odporny na odkształcenia tworzy na suficie efekt szklanej tafli w wybranym kolorze, a przy zastosowaniu struktury lustrzanej powiększa niewielkie wnętrza. Stosując sufit napinany możemy w jednej chwili zmienić wnętrze podnosząc komfort użytkowania – poprzez łatwość nadawania dowolnego kształtu, zgodnie z wymaganiami naszego klienta oraz aranżacji architekta. Właściwości użytkowe sufitu napinanego DPS zostały określone w EN14716:2004.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS