DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Zapytaj, oddzwonimy

Wypełnij wszystkie pola w formularzu

DPS na YouTube

Sufit napinany DPS stanowi nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie wystroju

Co to jest sufit napinany?

Sufit napinany DPS stanowi nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie wystroju każdego wnętrza zarówno w budownictwie mieszkalnym, jak i w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wykorzystywany w projektach jako element dekoracyjny sprawia, że przestrzeń zyskuje nowy wymiar.

Renowacja i dekoracja


LAKO to idealne rozwiązanie do renowacji i dekoracji. Produkt montuje i demontuje się z łatwością w strukturach typu Armstrong i umożliwiają pełny dostęp do powierzchni między stropem a sufitem w technologii LAKO.

Sufit napinany

Technologia sufitów napinanych DPS® spełnia podstawowe funkcje sufitu podwieszanego, jednak tym, co zdecydowanie ją wyróżnia, są nowe możliwości, jakie otwiera przed swoimi użytkownikami. Powłoki napinane są nie tylko lekkie, łatwe w montażu i niezwykle trwałe, ale także pozwalają na kreowanie nieskończonej ilości kombinacji struktur, kolorów i brył. Z pomocą sufsitów napinanych DPS® można stworzyć konstrukcje przestrzenne: kuliste, owalne, łukowate, łamane i wielopoziomowe. To wszystko połączone z grą kolorów i świateł wywołuje unikalny efekt. Im większa przestrzeń, tym większe możliwości.

Nasza technologia obejmuje również innowacyjne rozwiązania dla mniejszych powierzchni, które dzięki zastosowaniu gładkiego i odpornego na odkształcenia materiału ze szklaną powłoką stwarzają niesamowitą iluzję przestrzeni.

Grupa DPS®

Naszą firmę stworzyliśmy, by dzielić się zdobytym doświadczeniem i tworzyć nowe, zaskakujące rozwiązania dla aranżacji wnętrz. Zajmujemy się produkcją, dystrybucją oraz montażem sufitów napinanych. Stale rozwijamy naszą technologię, wprowadzając kolejne innowacje, testując nowe możliwości i opcje, wciąż dążąc do doskonałości.

Jesteśmy czołowym, polskim producentem powłok napinanych. Ciężko pracujemy, by dostarczyć Wam najlepsze jakościowo produkty, wytworzone z materiałów najwyższej klasy. Współpracujemy ze światowej klasy marką Renolit. Dbamy o zadowolenie naszych klientów wiedząc, że to właśnie ono jest najwyższą wartością w handlu.

 

Gdzie sufity napinane DPS® znajdą zastosowanie?

Odpowiedź brzmi: absolutnie wszędzie! Nie jest to slogan reklamowy – mamy wiele argumentów potwierdzających tę tezę:

Nasze powłoki napinane to perfekcyjne rozwiązanie dla niewielkich pokoi w mieszkaniach – pozwalają ukryć nierówności istniejących sufitów, jednocześnie są łatwe w konserwacji, nie wymagają czyszczenia, a powłoka w nich zastosowania jest znacznie trwalsza niż często stosowane płyty kartonowo-gipsowe.

Sufity napinane w mieszkaniach

Sufity napinane DPS® równie dobrze sprawdzą się w wysokich pomieszczeniach wewnątrz kamienic – nie tylko przykryją biegnące pod sufitem instalacje, ale także obniżą stropy, by zmniejszyć zapotrzebowanie na energię cieplną. Powłoki napinane stanowią bowiem warstwę termoizolacyjną.

Rozwiązania DPS® mogą odmienić także biura w Twojej firmie, nadając im profesjonalny i nowoczesny wygląd, niezależnie od powierzchni. Dodatkową zaletą użycia sufitów napinanych w firmie jest niewiarygodnie szybki, niebrudzący montaż, dzięki któremu nie musisz przerywać pracy na kilka długich dni, robiąc przed tym kompletne przemeblowanie i przenosząc mnóstwo dokumentów, które z pewnością uległyby zniszczeniu w przypadku montażu zwykłego sufitu.

Sufit napinany w biurze

W placówkach medycznych i szkołach sufity napinane to najlepsze wyjście z sytuacji – nasze powłoki są pokryte środkiem antybakteryjnym, a wytworzone są z w stu procentach ekologicznych materiałów.

Sufity napinane w placówkach medycznych

Również dekoracja sali bankietowej w Twojej restauracji będzie o wiele lepsza, gdy zastosujesz membrany napinane – mnogość dostępnych opcji personalizacji sprawia, że jest to rozwiązanie bezkonkurencyjne: oświetl salę tysiącem gwiazd, zamontuj powłokę lustrzaną, odbijającą wszystko, co dzieje się na parkiecie, lub postaw na ozdobienie wnętrza membraną z serii DPS® picture z dowolną grafiką, która uczyni Twój lokal jeszcze bardziej niezwykłym, niż do tej pory!

Nasze powłoki z powodzeniem montujemy w halach targowych i produkcyjnych czy centrach handlowych. Duży metraż nam niestraszny! Co więcej, spora powierzchnia pozwala na znacznie większą swobodę i stworzenie jeszcze bardziej niezwykłych realizacji, jak na przykład instalacje 3D.

Sufity napinane DPS w galeriach handlowych

Sufit napinany DPS® w muzeum? Jak najbardziej! Już kilka placówek użyteczności publicznej skorzystało z naszej oferty, między innymi sławne na całą Europę podziemia Rynku w Krakowie!

Duża wilgoć to nie problem – udowodniliśmy to licznymi realizacjami w domowych łazienkach, ale i na basenach oraz w SPA. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu membrany DPS® aqua

To nie koniec możliwości sufitów napinanych DPS® – poszerzyliśmy naszą ofertę o system DPS® exterior, który umożliwia montaż naszych powłok na zewnątrz budynków z uwagi na wysoką odporność na wahania temperatur i inne czynniki atmosferyczne.

 

Zalety technologii sufitów napinanych DPS®

 • powłoka DPS® waży niespełna 200g/m2, dlatego nie obciąża stropu, zaś systemy świetlne i wentylacyjne są montowane niezależnie;

 • jest w pełni odporna na wilgoć i osadzanie pary wodnej, dzięki czemu chroni wnętrze pomieszczenia przed zalaniem;

 • powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna i antysejsmiczna;

 • ekologiczna – w stu procentach nadaje się do przerobu wtórnego;

 • nie jest konieczna częsta konserwacja – wystarczy raz na 5-7 lat, a co najważniejsze: można ją wykonać samodzielnie;

 • zabezpiecza konstrukcję stropu przed gromadzeniem się nadmiernej ilości wilgoci

 • ma właściwości termoizolacyjne, co bezpośrednio przekłada się na mniejsze zużycie energii i większe oszczędności

Jakie są warunki gwarancji?

Na nasze powłoki napinane udzielamy dziesięcioletniej gwarancji, choć znamy przypadki zamontowanych przez nas sufitów, które idealnie spełniają swoje funkcje nawet po dwudziestu latach. Dokładne warunki oferowanej przez nas gwarancji znajdziesz na dole strony*.

Jak uzyskać więcej informacji o sufitach napinanych DPS?

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści odpowiadają na pytania 24 godziny na dobę. Chcesz dokonać wyceny? Zapytać o dostępność materiałów? Omówić wykonanie własnego projektu? Jesteś we właściwym miejscu! Skorzystaj z formularza kontaktowego – czekamy na wiadomość od Ciebie!

Ile kosztuje sufit napinany?

Chcesz wiedzieć, ile kosztuje sufit napinany wraz z usługą montażu? Wszystko zależy od wybranych przez Ciebie materiałów oraz stopnia skomplikowania powierzchni. Zadzwoń do nas, aby otrzymać pełną, bezpłatną wycenę projektu. Przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji zamówienia – od planowania, aż do montażu i pełnego serwisu gwarancyjnego.

Gdzie zakupić sufity napinane DPS®?

Zastanawiasz się, gdzie możesz zaopatrzyć się w sufit napinany idealny dla Twojej przestrzeni? Skorzystaj z mapy dystrybutorów – zaznaczyliśmy tam każdego dostawcę sufitów napinanych DPS® działającego w Polsce lub jednym z pozostałych 80 krajów świata! Nie czekaj, skontaktuj się ze swoim sprzedawcą!

 

Czym jest sufit podwieszany?


*warunki gwarancji

 • 10 lat na trwałość barwy i kształt zakupionego zamontowanego sufitu DPS®

 • 3 lata gwarancji na każdy sufit zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży DPS®

 • 3 lata gwarancji na każdy sufit zamontowany przez Autoryzowanego Dealera – Instalatora

Gwarancja ta dotyczy mechanicznej trwałości materiałów. To jednak nie wszystko, co zawiera się w ramach obsługi gwarancyjnej. Dodatkowo:

 • Bezpłatnie usuniemy usterki, jeżeli sufit eksploatowany jest zgodnie z zaleceniami i warunkami zawartymi w instrukcji obsługi;

 • Bezpłatna naprawa w przypadku samoistnego pęknięcia materiału;

 • Jeśli nie będzie możliwości reparacji – wymiana sufitu;

 • W przypadku zaniechania działalności przez Dealera gwarancję przejmuje Grupa DPS®

GALERIA

Sufit napinany


Producent sufitów napinanych


Produkcja sufitów napinanych


Co to jest sufit napinany


Sufity napinane


Zastosowanie sufitów napinanych


Zalety sufitów napinanych


Nasze sufity napinane


Sufity napinane DPS


DPS - sufity napinane

Sufit Picture

DPS PICTURE to możliwość nadruków na foliach transparentnych, lakowanych, matowych i satynowych.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS