DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

Gwarancja

 

Gwarantujemy, że wszystkie składowe elementy sufitu, które posiadają znak DPS są wolne od wszelkich wad (fabrycznych i materiałowych). Sufit zostaje dostarczony i zamontowany zgodnie z wymogami i zaleceniami (kolor/struktura/kształt) inwestora – Użytkownika lub Projektanta.

 

Gwarancje:

10 lat gwarancji na trwałość barwy i kształt zakupionego i zamontowanego sufitu.

3 lata gwarancji na każdy sufit zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży DPS.
3 lata gwarancji na każdy sufit zamontowany przez Autoryzowanego Dealera – Instalatora.

 

Czas liczymy od daty montażu sprawowanej w siedzibie Autoryzowanego Dealera – Instalatora.


Powyższa gwarancja dotyczy mechanicznej trwałości materiałów.

 

Dodatkowo:
bezpłatne usuwanie usterek - jeżeli sufit eksploatowany jest zgodnie z zaleceniami i warunkami zawartymi w instrukcji obsługi, która jest integralną częścią niniejszej gwarancji.
W przypadku samoistnego pęknięcia materiału naprawa zostanie wykonana w ramach gwarancji, a w sytuacji niemożności reperacji sufit zostanie wymieniony.

W przypadku zaniechania działalności przez Dealera gwarancję przejmuje Grupa DPS.

 

Konserwacja:

Sufit DPS zostaje wyczyszczony oraz wypolerowany po montażu i nie wymaga dodatkowej konserwacji.
Jeśli zaistnieje potrzeba odświeżenia materiału, sufit należy czyścić wodą z dodatkiem łagodnego środka odtłuszczającego (zalecany preparat DPS - PLAFONCLEAN) przy pomocy miękkiej ściereczki.
Po zmyciu warstwy kurzu lub innego zabrudzenia sufit należy wytrzeć i wypolerować. Zaleca się, aby prace związane utrzymaniem czystości materiału były wykonywane również przez Autoryzowanego Instalatora.

Sufity DPS zainstalowane w szpitalach, salach operacyjnych, laboratoriach i wszelkiego typu pomieszczeniach o wymogach szczególnej sterylności mogą być czyszczone z użyciem pary wodnej lub innych środków chemicznych, których dobór należy skonsultować z DPS.

 

Utrata Gwarancji:

Montaż sufitu oraz wszelkie prace dodatkowe: oświetlenie, wentylacja, żaluzje, montaż anemostatów oraz wszelkie inne prace dodatkowe (za wyjątkiem wymiany żarówek) może wykonać tylko Autoryzowany Instalator. Wykonanie wyżej wymienionych prac przez firmę nieuprawnioną jest równoznaczne z utratą gwarancji.

Należy unikać kontaktu sufitu z przedmiotami mogącymi spowodować uszkodzenie mechaniczne sufitu, w wypadku zaistnienia takiej sytuacji wszelkie reperacje i naprawy są wykonywane poza gwarancją.

 

Sprawy sporne:
W sprawach spornych odnośnie zasadności naprawy gwarancyjnej wykonujemy ekspertyzę (Grupa DPS) i wydajemy na ten temat opinię.

Życzymy Państwu zadowolenia z użytkowania sufitu napinanego DPS.

GALERIA

Expo

DPS EXPO jest idealnym produktem stosowanym w standach wystawienniczych, stoiskach firmowych i strukturach witryn ekspozycyjnych.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS