DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

 

GRUPA DPS

 

 

Nasza firma – Grupa DPS istnieje już prawie 20 lat, działa na całym świecie i jest czołowym producentem sufitów napinanych: jesteśmy obecni w ponad 70-ciu krajach na wszystkich kontynentach. Na rynku polskim nasze produkty i projekty prezentujemy z równie dużym powodzeniem od 2003r. 

 

W przeciągu prawie 20 lat - do dziś, Grupa DPS jest nagradzana, zarówno za produkty jak i projekty: innowacyjność, zdolność do adaptacji, estetykę, a przede wszystkim najwyższą jakość. Projektanci i architekci doceniają unikalne parametry membrany DPS, która jest wdzięcznym materiałem, doskonałym jakościowo, spełniającym najwyższe europejskie standardy.

 

O powyższych zaletach świadczy 1.000.000 mkw zamontowanych powłok.

 

Naszym sukcesem jest połączenie tego, co wydaje się niemożliwe: lekkość konstrukcji, czystość i szybkość montażu z trwałością i perfekcyjną jakością.

 

Dodatkowym atrybutem naszych produktów jest 100% recykling produktów.

 

Z dumą przedstawiamy Państwu naszą technologię – sufity napinane DPS:brak barier, brak ograniczeń – inny, zdumiewający świat, jaki możemy stworzyć dla Państwa dzięki naszej technologii. Zapraszamy dokładnego zapoznania się z naszą ofertą.

 

DPS sufity napinane

Sufity, ściany i figury, które tworzymy kojarzone są z brakiem ograniczeń i barier, dlatego też, tworząc produkt DPS zgodnie ze zindywidualizowanym projektem przestrzegając najwyższych europejskich norm, pragniemy dać Klientom możliwość kreowania unikalnej przestrzeni wokół siebie.

 

Szyjemy sufity na miarę oczekiwań XXI wieku!


 

PARTNERZY:

 

GALERIA

System Lako

LAKO to idealne rozwiązanie do renowacji i dekoracji. LAKO to produkt o niezwykłej trwałości.
czytaj więcej

Zastosowanie

Sufit napinany DPS może być stosowany we wszystkich rodzajach pomieszczeń zarówno w obiektach użyteczności publicznej takich jak biura, szpitale, gabinety lekarskie, szkoły, baseny, muzea, galerie, banki, hotele, jak i w pomieszczeniach mieszkalnych. Może
czytaj więcej
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS