DPS sufity
PL EN DE
FR PT IT

FAQ

Co to jest sufit napinany DPS?

Sufit napinany DPS to odmiana sufitu podwieszanego, która pełni wiele funkcji jednocześnie a ponadto może mieć swój niepowtarzalny kształt. Sufit DPS jest bardzo lekki i jest w pełni odporny. Stosuje się go we wszystkich pomieszczeniach –> patrz zakładka „sufit napinany”.

Czy sufity napinane DPS są bezpieczne?

Sufity DPS spełniają wszelkie normy europejskie i są również  dostosowane do międzynarodowych standardów bezpieczeństwa. Ponadto, sufity DPS posiadają klasyfikację ogniową B -s2, d0. Sufity napinane DPS posiadają Certyfikat Zgodności WE (CE) 1488-CPD-0106/W.

Jaka  jest odporność sufitów napinanych DPS?

W przypadku zalania, sufit DPS może wytrzymać do 100 litrów lub więcej zależnie od konfiguracji i zastosowanej tekstury. Co najważniejsze, po zlikwidowaniu usterki sufit DPS wraca do swojego kształtu ponieważ sufit DPS posiada pamięć strukturalną. Sufit DPS jest również uderzenio-  i wstrząso-odporny.

Jak montuje się sufit napinany DPS?

Sufit DPS jest montowany zazwyczaj kilka centymetrów od istniejącego sufitu przez uprawnionego instalatora DPS.
Sufit DPS można zamontować na dowolnej wysokości w minimalnej odległości 2 cm od istniejącego stropu a maksymalnej -  bez żadnych ograniczeń.
Prosta instalacja jak np. sufitu w sypialni o powierzchni 25 m2 o prostym kształcie zajmie kilka godzin pracy i nie wymaga przygotowania pomieszczenia czy przemieszczenia mebli jak w przypadku innych materiałów dostępnych na rynku.

Czy można czyścić sufit napinany DPS?

W normalnych warunkach użytkowania sufit DPS nie musi być czyszczony czy pielęgnowany.  Jednakże, w razie potrzeby, istnieje DPS PLAFONCLEAN – specjalna pianka do czyszczenia powłok DPS oraz specjalna ściereczka z mikrofazy.

Czy można zainstalować powłokę DPS na ścianę?

Tak, oczywiście. Każdą powłokę DPS można zainstalować na ścianę. Można również stworzyć dowolny kształt przestrzenny.

Dlaczego DPS jest marką przodująca na rynku?

- dzięki jakości swoich produktów ;
- przez świetną relację cena/jakość;
- za swój know-how ;
- dzięki ciągłym innowacjom ;
- poprzez swoją profesjonalną usługę;
- dzięki swojej elastyczności i możliwości adaptacji;

Czy sufity  napinane DPS posiadają własności akustyczne?

Tak. Sufit DPS z perforacją akustyczną świetnie tłumi drgania rezonansu akustycznego, o wiele bardziej niż zwykły strop z karton gipsu czy betonu. Ponadto, produkt ten łączy  estetykę i jakość dźwięku.

Jaka jest żywotność sufitów napinanych DPS?

Doświadczenie pokazuje nam, że nasze sufity zachowują wszystkie swoje właściwości techniczne i swoje piękno nawet przez wiele lat. Oferujemy na swoje sufity 10 –letnią gwarancję. Grupa DPS funkcjonuje na rynku już ponad 10 lat i są na tym świecie sufity, które mają już tyle samo lat.

W jaki sposób zamówić sufit napinany DPS?

Sieć wykwalifikowanych instalatorów DPS na terenie całej Polski jest na tyle obszerna, iż bez żadnego problemu znajdziesz jednego w swoim pobliżu. Skontaktuj się nami  w celu uzyskania więcej szczegółów.

Z czego składa się DPS?

Sufity DPS składają się z polimeru, którego wzór i formuła zostały specjalnie stworzone dla Grupy DPS. Każdy sufit DPS jest zamontowany na strukturze profilowej DPS. Wszystkie produkty DPS są opatentowane, bezpieczne dla środowiska i nietoksyczne.

Niezbędnik eksperta

W strefie ‘Niezbędnik eksperta’ znjadziesz wszystkie informcje na tematych nazych sufitów napinanych:
kolory i struktury
gwarancja
sufit napinany
zalety naszej technologii

Zadaj pytanie

W razie dodatkowych pytań,  prosimy o kontakt. Postaramy się odpowiedzieć w jak najszybszym czasie.
przejdź do kontaktu
X
Icon Mail

Bądź na bieżąco!

Zapisz się do newslettera DPS i bądź na bieżąco z niezwykłym światem sufitów napinanych. Tylko dzięki subskrypcji otrzymasz przegląd wyjątkowych realizacji, najważniejszych wydarzeń i będziesz na bieżąco z branżą.

Kim jesteś?

Icon option1

Instalator

Icon option2

Architekt

Icon option3

Interesują mnie sufity napinane

Wybrałeś? Zapisz się!

Logo DPS